3 EDUARD WIIRALT (Estland 1898-1954)

EDUARD WIIRALT (Estland 1898-1954)
  • EDUARD WIIRALT (Estland 1898-1954)

"Rahutus", signerad och daterad 1952, etsning, numrerad 37/75, bildmått 28x44 cm

LITTERATUR: Tallina Riiklik Kunstimuseum. Eesti NSV Kunst 1958, sidan 110

  • Skick:Ej examinerad ur ram

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK

© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.