3 EDUARD WIIRALT (Estland 1898-1954)

"Rahutus", signerad och daterad 1952, etsning, numrerad 37/75, bildmått 28x44 cm
LITTERATUR: Tallina Riiklik Kunstimuseum. Eesti NSV Kunst 1958, sidan 110
- Skick:Ej examinerad ur ram
| Köparprovision (inkl. moms) | 22.5% |
| Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |

© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.