238 SOLFJÄDRAR, 3 st

1806a_8db1034cdbdc84c_med.jpeg
  • 1806a_8db1034cdbdc84c_sm.jpeg
  • 1806b_8db1034cd495dbd_sm.jpeg
  • 1806c_8db1034cd3b7917_sm.jpeg
  • 1806d_8db1034cde4ec88_sm.jpeg
  • 1806e_8db132d0d60dd9b_sm.jpeg
  • 1806f_8db132d0caf182f_sm.jpeg
  • 1806g_8db132d0b4a684e_sm.jpeg
  • 1806h_8db132d0d70e112_sm.jpeg

Omkring år 1900, ben och akvarell på papper, längder utfällda, 41 - 53 cm

  • Skick:Skador, slitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK