5 SLAGBORD, tidigt 1800-tal

1817a_8db10d4ffc1abba_med.jpeg
  • 1817a_8db10d4ffc1abba_sm.jpeg
  • 1817b_8db10d4fd0e9354_sm.jpeg
  • 1817c_8db10d4fef578da_sm.jpeg
  • 1817d_8db10d4fe69af08_sm.jpeg
  • 1817e_8db10d4ff658b4a_sm.jpeg
  • 1817f_8db10d4ffc8c1df_sm.jpeg
  • 1817g_8db10d506010997_sm.jpeg
  • 1817h_8db10d5036f030b_sm.jpeg
  • 1817i_8db10d5063ae6c5_sm.jpeg
  • 1817j_8db10d505450f91_sm.jpeg
  • 1817k_8db10d5083b559f_sm.jpeg
  • 1817l_8db10d507092cd4_sm.jpeg
  • 1817m_8db10d5021dae9d_sm.jpeg
  • 1817n_8db10d507bb0648_sm.jpeg

Originalmålat, med lådor och förvaringshylla, höjd ca 76, mått i utfällt läge 165x96 cm

  • Skick:Bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK