165 FIGURIN, Heirloom Porcelain
"Garden Promenade", Bradford Masterpiece Edition,, Samlarfigurin i begränsad upplaga med konstnären Lena Lius blomsterkonst, märkt och numrerad A 0858, bemålad och delvis förgylld porslin, nyskick, höjd 27 cm
- Skick:Nyskick
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |