165 FIGURIN, Heirloom Porcelain

1685a_8db0f68c2e8bf20_med.jpeg
  • 1685a_8db0f68c2e8bf20_sm.jpeg
  • 1685b_8db0f68c218414a_sm.jpeg
  • 1685c_8db0f68c19fa2bd_sm.jpeg
  • 1685d_8db0f68c308bbd9_sm.jpeg
  • 1685e_8db0f68c2bd6366_sm.jpeg
  • 1685f_8db0f68c39fdb81_sm.jpeg

"Garden Promenade", Bradford Masterpiece Edition,, Samlarfigurin i begränsad upplaga med konstnären Lena Lius blomsterkonst, märkt och numrerad A 0858, bemålad och delvis förgylld porslin, nyskick, höjd 27 cm

  • Skick:Nyskick

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK