2 KOLONNER, ETT PAR, på fundament

8005a_8dc731ff53f9bec_med.jpeg
  • 8005a_8dc731ff53f9bec_sm.jpeg
  • 8005b_8dc6b75e795066b_sm.jpeg
  • 8005c_8dc6b75e938638b_sm.jpeg
  • 8005d_8dc6b75ebc97100_sm.jpeg
  • 8005e_8dc6b75ed668fe3_sm.jpeg
  • 8005f_8dc6b75ee22a339_sm.jpeg
  • 8005g_8dc6b75efa21dbe_sm.jpeg
  • 8005h_8dc6b75f12e0375_sm.jpeg

1700-tal eller äldre, balusterformade, sannolikt sandsten, enligt uppgift från husfasad i Gamla Stan Stockholm, höjd 135, bredd 25, totalt djup 32, respektive 45 cm

  • Skick:Skador, väderrelaterat slitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK