32 HINK MED LOCK OCH HÄNKEL

7349a_8dc4f12d5726b8c_med.jpeg
  • 7349a_8dc4f12d5726b8c_sm.jpeg
  • 7349b_8dc4f12d7b9fad9_sm.jpeg
  • 7349c_8dc4f12da0cfbb9_sm.jpeg
  • 7349d_8dc4f12dc263ede_sm.jpeg
  • 7349e_8dc4f12deca13aa_sm.jpeg
  • 7349f_8dc4f12e14ba524_sm.jpeg
  • 7349g_8dc4f12e5a923cf_sm.jpeg

1900-tal, koppar, hänkel i järn, höjd med hänkel 44, diam 24 cm - Proveniens: Siw Malmkvist och Fredrik Ohlsson

  • Proveniens:Siw Malmkvist och Fredrik Ohlsson

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK