38 SIDEBORD, 1960-tal, ek och teak

6754a_8dc2d45048a5a85_med.jpeg
  • 6754a_8dc2d45048a5a85_sm.jpeg
  • 6754b_8dc2d450809b525_sm.jpeg
  • 6754c_8dc2d450b87fa18_sm.jpeg
  • 6754d_8dc2d450ef8a06c_sm.jpeg
  • 6754e_8dc2d45125d15d8_sm.jpeg
  • 6754f_8dc2d4515ce18a2_sm.jpeg
  • 6754g_8dc2d4519615ddf_sm.jpeg

Hö 71, 110 x 45 cm

  • Skick:Bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK