302 INGVAR ANDERSSON (född 1947)
Vinterlandskap, signerad, akvarell, bildmått 35 x 49 cm
Utställd Galleri Sven Bohman, Stockholm 1988
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |