302 INGVAR ANDERSSON (född 1947)

6819c_8dc2d6e06b00cb3_med.jpeg
  • 6819c_8dc2d6e06b00cb3_sm.jpeg
  • 6819b_8dc2d6e03744417_sm.jpeg
  • 6819f_8dc2d6e0b6c396d_sm.jpeg
  • 6819e_8dc2d6e098470c1_sm.jpeg
  • 6819a_8dc2d6dfe4b5473_sm.jpeg
  • 6819d_8dc2d6e07eb5b8b_sm.jpeg
  • 6819g_8dc2d6e0d829e29_sm.jpeg

Vinterlandskap, signerad, akvarell, bildmått 35 x 49 cm

Utställd Galleri Sven Bohman, Stockholm 1988

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK