2 ILLUM WIKKELSØ, fåtölj, "Capella"

6871c_8dc2edaf87d6e11_med.jpeg
  • 6871c_8dc2edaf87d6e11_sm.jpeg
  • 6871a_8dc2edaf33d0c5c_sm.jpeg
  • 6871b_8dc2edaf61ac216_sm.jpeg
  • 6871d_8dc2edafbb516d1_sm.jpeg
  • 6871e_8dc2edafe751fcd_sm.jpeg
  • 6871f_8dc2edb0165a8fe_sm.jpeg
  • 6871g_8dc2edb051516d2_sm.jpeg
  • 6871h_8dc2edb0824b79d_sm.jpeg
  • 6871i_8dc2edb0aaea0ad_sm.jpeg
  • 6871j_8dc2edb0e0875a4_sm.jpeg

1970-tal, stomme i Palisander. lösa plymåer i rygg och sits, klädsel i rött skinn, sitthöjd ca 40 cm, Cites-intyg medföljer

  • Skick:Bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK