298 BOKSKÅP, tidigt 1900-tal
Stomme i furu, dörrar i ek och glas, 2 st löstagbara sektioner, löstagbara hyllplan, lös sockel samt krön, hö ca 216, 256 x 43 cm
- Skick:bruksslitage
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |