25 LUXOR MAGNEFON, 1950-tal

6332a_8dc135a657c7079_med.jpeg
  • 6332a_8dc135a657c7079_sm.jpeg
  • 6332b_8dc135a66671d7a_sm.jpeg
  • 6332c_8dc135a673eb396_sm.jpeg
  • 6332d_8dc135a692d0d77_sm.jpeg
  • 6332e_8dc135a6ba2e4fc_sm.jpeg
  • 6332f_8dc135a6d857ea5_sm.jpeg
  • 6332g_8dc135a6f72ca68_sm.jpeg
  • 6332h_8dc135a710e397d_sm.jpeg
  • 6332i_8dc135a7299e743_sm.jpeg
  • 6332j_8dc135a7461747b_sm.jpeg
  • 6332k_8dc135a75e248df_sm.jpeg
  • 6332l_8dc135a7756d540_sm.jpeg
  • 6332m_8dc135a78c7ac92_sm.jpeg
  • 6332n_8dc135a7aba6925_sm.jpeg
  • 6332o_8dc135a7cf9b84b_sm.jpeg
  • 6332p_8dc135a7edf66c7_sm.jpeg
  • 6332q_8dc135a7fa6b41c_sm.jpeg
  • 6332r_8dc135a80999af4_sm.jpeg
  • 6332s_8dc135a82cc8dda_sm.jpeg
  • 6332t_8dc135a8479130e_sm.jpeg
  • 6332u_8dc135a86140476_sm.jpeg
  • 6332v_8dc135a87452575_sm.jpeg
  • 6332x_8dc135a889a8825_sm.jpeg
  • 6332y_8dc135a8aae4cd5_sm.jpeg

Grarmmofon med magnefon samt radiodel, mahogny, 13 st magnefonband meföljer, bl a med Alice Babs, bruksanvisningar samt 5 st "Trådnytt" medföljer, Hö 75, 106 x 44 cm

  • Skick:Ej funktionstestad, bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK