49 KANNOR MED HÄNKLAR, ett par, silver
sannolikt Turkiet, 1900-tal, undertill med gåvoinskription, höjd 14,5, diam 15,5 cm, totalvikt 1330 gram
- Skick:repor
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |