21 SIDEBOARD, Teak 1950/60-tal

5654e_8dbec20ee54892d_med.jpeg
  • 5654e_8dbec20ee54892d_sm.jpeg
  • 5654i_8dbec20f2ebec0e_sm.jpeg
  • 5654a_8dbec20e8e31883_sm.jpeg
  • 5654h_8dbec20f18c5734_sm.jpeg
  • 5654b_8dbec20ea504cdf_sm.jpeg
  • 5654c_8dbec20ebea10cf_sm.jpeg
  • 5654d_8dbec20ed860260_sm.jpeg
  • 5654f_8dbec20ef2b6e05_sm.jpeg
  • 5654g_8dbec20f0333594_sm.jpeg
  • 5654j_8dbec20f4404e0a_sm.jpeg

Skjutdörrar och sidoskåp med hyllplan, samt fem lådor, hö 80, 160x42 cm

  • Skick:Bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK