37 KIDDIE RIDE, 1970-tal, R.G. Mitchell

5668a_8dbecf1e776cdf3_med.jpeg
  • 5668a_8dbecf1e776cdf3_sm.jpeg
  • 5668b_8dbecf1e84fac77_sm.jpeg
  • 5668d_8dbecf1e9f21d44_sm.jpeg
  • 5668c_8dbecf1e92c343e_sm.jpeg
  • 5668e_8dbecf1eaf39d36_sm.jpeg
  • 5668f_8dbecf1ec575122_sm.jpeg
  • 5668g_8dbecf1ed7fd524_sm.jpeg
  • 5668h_8dbecf1ee0185df_sm.jpeg
  • 5668i_8dbecf1ee728ca9_sm.jpeg
  • 5668j_8dbecf1ef14819e_sm.jpeg
  • 5668k_8dbecf1ef856dad_sm.jpeg
  • Video

England, Åsna, elektriskt driven med mynt, mynt medföljer, skyltmärkt, original transportpirra medföljer, hö 115, lä 94, br 57 cm

  • Skick:Fungerande, bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK