5838b_8dbf7f45723b61b_med.jpeg
  • 5838b_8dbf7f45723b61b_sm.jpeg
  • 5838d_8dbf7f45edd6f1d_sm.jpeg
  • 5838a_8dbf7f4545cfb1a_sm.jpeg
  • 5838c_8dbf7f4594bb6fe_sm.jpeg
  • 5838e_8dbf7f463ce58f0_sm.jpeg
  • 5838f_8dbf7f46541d49f_sm.jpeg
  • 5838g_8dbf7f466e14256_sm.jpeg
  • 5838h_8dbf7f468d7a7fe_sm.jpeg
  • 5838i_8dbf7f46c0566bd_sm.jpeg

Skulptur, "Sittande Bacchus", brons med förgyllda detaljer, signerad, omarbetad till bordslampa, lamphållare i form av vinstock/vinranka av bronserad paper maché, hö exkl lamphållare 38, skulpturens totala hö inkl sockel 26, lä 21,5 dj ca 10 cm

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK