10 BRUNO MATHSSON (1907-1988), matbord

5530a_8dbeb489b222e16_med.jpeg
  • 5530a_8dbeb489b222e16_sm.jpeg
  • 5530j_8dbeb48aab054b7_sm.jpeg
  • 5530b_8dbeb489c706773_sm.jpeg
  • 5530c_8dbeb489dd8a16c_sm.jpeg
  • 5530d_8dbeb48a010f5a7_sm.jpeg
  • 5530e_8dbeb48a271cc17_sm.jpeg
  • 5530f_8dbeb48a3fe3e03_sm.jpeg
  • 5530g_8dbeb48a5f73d6c_sm.jpeg
  • 5530h_8dbeb48a806817e_sm.jpeg
  • 5530i_8dbeb48a9c740c7_sm.jpeg

1950-tal, Firma Karl Mathsson, Värnamo, skiva med ekfaner, benställning i björk, etikettmärkt, höjd 72, 180 x 70 cm

  • Skick:Skiva med fanerskador och fläckar

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK