46 SKRIVSKÅP, England, tidigt 1800-tal

5298a_8dbdba58e207a0e_med.jpeg
  • 5298a_8dbdba58e207a0e_sm.jpeg
  • 5298c_8dbdba5902fdd54_sm.jpeg
  • 5298b_8dbdba58ef745f3_sm.jpeg
  • 5298d_8dbdba59250289b_sm.jpeg
  • 5298e_8dbdba5942bddc8_sm.jpeg
  • 5298f_8dbdba596e94360_sm.jpeg
  • 5298g_8dbdba598b480cb_sm.jpeg
  • 5298h_8dbdba59a9e5912_sm.jpeg
  • 5298i_8dbdba59c94fe5a_sm.jpeg
  • 5298j_8dbdba59e0cfbfd_sm.jpeg

Mahogny, överdel med vitrindörrar, med dekor i Nygotik, underdel med fyra lådor, varav översta med fällbar klaff och inredning, hö 227, 116 x 54 cm

  • Skick:slitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK