23 MORSE/SIGNAL-LAMPA, på trästativ

5412a_8dbe040e8bb5765_med.jpeg
  • 5412a_8dbe040e8bb5765_sm.jpeg
  • 5412b_8dbe040e982e769_sm.jpeg
  • 5412c_8dbe040ea813e56_sm.jpeg
  • 5412d_8dbe040ebd7a8dd_sm.jpeg
  • 5412e_8dbe040ed67dcfd_sm.jpeg
  • 5412f_8dbe040ee97652e_sm.jpeg
  • 5412g_8dbe040ef7b8c42_sm.jpeg
  • 5412h_8dbe040f174df5c_sm.jpeg
  • 5412i_8dbe040f384c91c_sm.jpeg
  • 5412j_8dbe040f574f1cf_sm.jpeg
  • 5412k_8dbe040f674eaf5_sm.jpeg

1900-talets första hälft, vinkelbar, justerbar höjd, skyltmärkt Jungnerbolaget Nife, Stockholm, typ 57-5, hö ca 160 cm

  • Skick:Fungerande, bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK