9 ANN-CHRISTINE JENSMAR, olja på duk, Varité

5432a_8dbe1e1fcdb9bc4_med.jpeg
  • 5432a_8dbe1e1fcdb9bc4_sm.jpeg
  • 5432b_8dbe1e1fe76633a_sm.jpeg
  • 5432c_8dbe1e201986518_sm.jpeg
  • 5432d_8dbe1e2047ef68c_sm.jpeg
  • 5432e_8dbe1e20680f4e4_sm.jpeg
  • 5432f_8dbe1e207f851f9_sm.jpeg

signerad, bemålad ram av konstnären, rammått 88 x 72 cm

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK