289 Fat samt tallrikar, ett par, Kina, 17/1800-tal, porslin, dekor i underglasyrblått, samt djup tallrik
Kina, 1700-tal, dekor i famille rose, fatets mått 18 x 25,5 cm. Samtliga med nagg, djup tallrik med spricka
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |