SLAGBORD, Aase möbler, Norge_1492a_8db052f48a82508_lg.jpeg
SLAGBORD, Aase möbler, Norge
Slutpris2 800 SEK
BYRÅ, England, 1900-tal_1493a_8db0841db79ff0e_lg.jpeg
BYRÅ, England, 1900-tal
Slutpris300 SEK
HARRY WICHMANN, (1916-1993), litografi_1494a_8db0467f48c5b47_lg.jpeg
HARRY WICHMANN, (1916-1993), litografi
Slutpris100 SEK
KIKARE, Regatta_1755a_8db10355d6ecd96_lg.jpeg
KIKARE, Regatta
Slutpris300 SEK
KAFFESERVIS, 22 delar_1756a_8db102667fd1d80_lg.jpeg
KAFFESERVIS, 22 delar
Slutpris500 SEK
TAKARMATUR, 1950/60-tal, Luxus_1487a_8db05ee471289d1_lg.jpeg
TAKARMATUR, 1950/60-tal, Luxus
Slutpris600 SEK
GÖRAN JOHANSSON (f 1941), akvarell_1469a_8db044f68d0d066_lg.jpeg
GÖRAN JOHANSSON (f 1941), akvarell
Slutpris600 SEK
FICKUR, Movado, Chronometre_1549a_8db09dd986a0de9_lg.jpeg
FICKUR, Movado, Chronometre
Slutpris600 SEK
MONOGRAMISTEN CS, olja på papp_1551a_8db092453335e83_lg.jpeg
MONOGRAMISTEN CS, olja på papp
SlutprisInga bud
BÖRS, läppstiftsdosa, tändsticksfodral_1550a_8db09ddf2f12d08_lg.jpeg
BÖRS, läppstiftsdosa, tändsticksfodral
Slutpris750 SEK
KAI MORTEN-GLUD (1912-1992), olja på pannå_1552a_8db09241ca91aeb_lg.jpeg
KAI MORTEN-GLUD (1912-1992), olja på pannå
Slutpris900 SEK
DRÄKTVÄSKA_1553b_8db092237129b7c_lg.jpeg
DRÄKTVÄSKA
Slutpris250 SEK
FIGURIN, Heirloom Porcelain_1685a_8db0f68c2e8bf20_lg.jpeg
FIGURIN, Heirloom Porcelain
Slutpris600 SEK
REINHOLD NORDSTEDT (1843-1911), Tillskriven_1554a_8db0923aa199c73_lg.jpeg
REINHOLD NORDSTEDT (1843-1911), Tillskriven
Slutpris350 SEK
MUNSPEL, "Tango", M.Hohner_1555a_8db09239230f6ea_lg.jpeg
MUNSPEL, "Tango", M.Hohner
Slutpris300 SEK
BÅTSKÅL PÅ FOT, SKÅL SAMT KARAFF_1757a_8db100ea781924a_lg.jpeg
BÅTSKÅL PÅ FOT, SKÅL SAMT KARAFF
Slutpris300 SEK
PETER DAHL (1934-2019), litografi_1470a_8db044ee6072bc1_lg.jpeg
PETER DAHL (1934-2019), litografi
Slutpris400 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk_1556a_8db0924932751d1_lg.jpeg
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk
Slutpris250 SEK
YTTERFODER, Miljögården  Design_1517a_8db0921ef42242b_lg.jpeg
YTTERFODER, Miljögården Design
Slutpris450 SEK
GULDMYNT, Christian X_1518a_8db090603d44a51_lg.jpeg
GULDMYNT, Christian X
Slutpris2 100 SEK
SKRIN, 1800-tal, PIGTITTARE, omkring 1900_1557a_8db09de438de451_lg.jpeg
SKRIN, 1800-tal, PIGTITTARE, omkring 1900
Slutpris200 SEK
URNA MED HÄNKLAR, Rörstrand_1758a_8db0f6937a204a6_lg.jpeg
URNA MED HÄNKLAR, Rörstrand
Slutpris300 SEK
SKÅL, Kina_1760a_8db100dc47210ac_lg.jpeg
SKÅL, Kina
Slutpris550 SEK
SNUSFLASKOR, 2st, FAT, 3 st_1761a_8db1011da593d3a_lg.jpeg
SNUSFLASKOR, 2st, FAT, 3 st
Slutpris900 SEK
SKÅLAR, 4 st, Kina/Sydostasien_1762a_8db1011ea875785_lg.jpeg
SKÅLAR, 4 st, Kina/Sydostasien
Slutpris400 SEK
TAKARMATUR, "Semipendel"_1763c_8db10ed582c1b04_lg.jpeg
TAKARMATUR, "Semipendel"
Slutpris1 500 SEK
KURT ASKER (1930-2015), litografi_1471a_8db0450451b6673_lg.jpeg
KURT ASKER (1930-2015), litografi
Slutpris150 SEK
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1960/70-tal_1516a_8db0ab26eacbdd5_lg.jpeg
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1960/70-tal
Slutpris350 SEK
RÖLAKANSMATTA, 1900-talets andra hälft_1672a_8db0ea293902ebe_lg.jpeg
RÖLAKANSMATTA, 1900-talets andra hälft
Slutpris950 SEK
STOLAR, 8 st, "Dolphin"_1673a_8db0dd6e8516e88_lg.jpeg
STOLAR, 8 st, "Dolphin"
Slutpris2 000 SEK
SKÅL PÅ FOT, Wedgwood_1759a_8db100eb617d454_lg.jpeg
SKÅL PÅ FOT, Wedgwood
Slutpris600 SEK
KLOCKKEDJA, 18K guld_1521a_8db09068e5b48bb_lg.jpeg
KLOCKKEDJA, 18K guld
Slutpris4 200 SEK
GULDMYNT, Oscar II_1519a_8db0905d8bfcd77_lg.jpeg
GULDMYNT, Oscar II
Slutpris2 100 SEK
ESPRESSOBRYGGARE, Jura, modell Impressa Z7_1520a_8db09095e94ec80_lg.jpeg
ESPRESSOBRYGGARE, Jura, modell Impressa Z7
Slutpris4 200 SEK
FRACKUR, savonett, 14K guld_1522a_8db09067192d3da_lg.jpeg
FRACKUR, savonett, 14K guld
Slutpris3 000 SEK
ORIENTMATTA, Pakistan, 330 x 257 cm_1595a_lg.jpeg
ORIENTMATTA, Pakistan, 330 x 257 cm
Slutpris850 SEK
KINAMATTA, handknuten_1632a_8db0ea2bf5589a2_lg.jpeg
KINAMATTA, handknuten
Slutpris400 SEK
KAMELSÄCK, handknuten, 112 x 47 cm_1623a_lg.jpeg
KAMELSÄCK, handknuten, 112 x 47 cm
Slutpris200 SEK
ORIENTMATTA, Pakistan_1764a_8db0f681e828539_lg.jpeg
ORIENTMATTA, Pakistan
Slutpris350 SEK
BJÖRN WIINBLAD (1918-2006), väggtallrikar_1616a_lg.jpeg
BJÖRN WIINBLAD (1918-2006), väggtallrikar
Slutpris150 SEK
GULDMYNT, 20 Dollars, Canada_1774a_8db100f6db05a11_lg.jpeg
GULDMYNT, 20 Dollars, Canada
Slutpris7 800 SEK
SOFFA, Bröderna Andersson, "Örenäs"_1634a_8db0b6e61c36e60_lg.jpeg
SOFFA, Bröderna Andersson, "Örenäs"
Slutpris2 500 SEK
SOFFA, Bröderna Andersson, "Örenäs"_1635a_8db0b6e9ae65d97_lg.jpeg
Slutpris2 000 SEK
FÅTÖLJ, Hans J Wegner_1786a_8db0f6636807877_lg.jpeg
FÅTÖLJ, Hans J Wegner
Slutpris13 000 SEK
KARMSTOL, tidigt 1800-tal_1584a_lg.jpeg
KARMSTOL, tidigt 1800-tal
Slutpris400 SEK
SIXTEN SÖDERSTRÖM (1894-1968)_1787a_8db10d41d3023f2_lg.jpeg
SIXTEN SÖDERSTRÖM (1894-1968)
Slutpris150 SEK
Boksamling, vin & champagne, 17 st böcker_1709a_lg.jpeg
Boksamling, vin & champagne, 17 st böcker
Slutpris700 SEK
LÖVFAT, SKÅL, FÅGLAR, ett par_1800a_8db1035250912f7_lg.jpeg
LÖVFAT, SKÅL, FÅGLAR, ett par
Slutpris150 SEK